Zájmová činnost ZSVD 2022-2023 1.pololetí
Pohybové hry – 1. ročník
Termín: úterý a čtvrtek 15:00 – 15:45
tělocvična, hřiště
Cílem je všestranná sportovní příprava – procvičujeme rychlost, obratnost , sílu i vytrvalost. Cvičíme na nářadí, používáme různá sportovní náčiní i netradiční sportovní pomůcky, hrajeme různé průpravné a pohybové hry.
Pohybové hry – 2. ročník
Termín: úterý a čtvrtek 15:45 – 17:00
tělocvična, hřiště
Cílem je všestranná sportovní příprava – procvičujeme rychlost, obratnost , sílu i vytrvalost. Cvičíme na nářadí, používáme různá sportovní náčiní i netradiční sportovní pomůcky, hrajeme různé průpravné a pohybové hry.
Rope skipping (3.roč.)
Termín: úterý a čtvrtek 13:15 – 14:00
malá tělocvična
Skákání přes švihadlo, komplexní rychlostní, vytrvalostní, silové a koordinační cvičení.
Rope skipping (4.-6.roč.)
Termín: úterý a čtvrtek 14:15 – 16:00
malá tělocvična
Skákání přes švihadlo, komplexní rychlostní, vytrvalostní, silové a koordinační cvičení.
Rope skipping (5.-6.roč.)
Termín: úterý a čtvrtek 15:00 – 15:45
malá tělocvična
Skákání přes švihadlo, komplexní rychlostní, vytrvalostní, silové a koordinační cvičení.
Flétna (1. a 2. ročník)
Termín: pondělí 12.30 – 13.30
2.B
Seznámení s nástrojem, dechová a rytmická cvičení, jednoduché skladby.
Mediální kroužek – časopis MATES!
Termín: úterý 13:30 až 15.00
učebna informatiky
Základní novinářské techniky, tvorba školného časopisu Mates.
Výtvarný kroužek (1. třídy)
Termín: úterý 14:00 až 14:45
učebna VV
Seznamování s výtvarnými technikami, práce s různými formáty, soutěže, výzdoba školy.
Výtvarný kroužek (2. třídy)
Termín: úterý 14:15 až 15:30
učebna VV
Seznamování s výtvarnými technikami, práce s různými formáty, soutěže, výzdoba školy.
Kroužek “Muzika”
Termín: úterý 14:00 až 15:00
učebna UU
Základy sborového zpěvu a hry na hudební nástroje.
Český jazyk jinak I. (8. – 9. ročník)
Termín: čtvrtek 7:00 až 7:45
9.A
Rozvoj komunikačních schopností, čtenářská dílna – tvůrčí psaní, zábavné aktivity a hry.
Český jazyk jinak II. (8. – 9. ročník)
Termín: čtvrtek 7:00 až 7:45
9.B
Rozvoj komunikačních schopností, čtenářská dílna – tvůrčí psaní, zábavné aktivity a hry.
Šachový kroužek
Termín: čtvrtek 16:00 až 18:00
školní družina
Výuka hry “Šachy”
Chemický kroužek (8. – 9. ročník)
Termín: čtvrtek 7:00 až 7:45
UFCH
Jednoduché školní pokusy, zábavné aktivity a hry.